sterHR.pl
bitdefender


DLACZEGO PRACOWNICY ODCHODZĄ NIE BEZ PRZYCZYNY.
autor: Magdalena Firgon 2013-09-09Ustanie zatrudnienia
zdjęcie

Brak powodów żeby zostać to dobry powód, by odejść - poznaj 7 prawdziwych przyczyn rezygnacji z pracy! Propozycja angażu z innej firmy czy bardziej korzystne warunki finansowe to wygodna przykrywka dla prawdziwych powodów determinujacych decyzję o zmianie zatrudnienia. Co motywuje pracowników do poszukiwania innej pracy?

ZWOLNIENIE PRACOWNIKA - TO NIE CZAS NA BŁĘDY!
autor: Magdalena Firgon 2013-03-21Ustanie zatrudnienia
zdjęcie

Zwolnienie pracownika, to nie czas na błędy - nieumiejętnie przeprowadzony proces może pociągnąć za sobą olbrzymie koszty, nadszarpnąć wizerunek organizacji oraz zniszczyć zaufanie i morale zatrudnionych w niej pracowników. Zachowaj odpowiedzialność i działaj profesjonalnie - sprawdź w jaki sposób uniknąć błędów popełnianych przez menadżerów podczas zwalniania pracowników.

MŁODZI PRACOWNICY - JAK ICH ZATRZYMAĆ ?
autor: Magdalena Firgon 2013-01-08Ustanie zatrudnienia
zdjęcie

Rekrutowanie, zatrudnianie, szkolenie, zwalnianie. Rekrutowanie, zatrudnianie, szkolenie, zwalnianie. Czy czasem odnosisz wrażenie, że jedynie te cztery słowa podsumowują Twoją współpracę z młodymi osobami? Jeżeli tak, dowiedz się jak uruchomić proces utrzymywania w organizacji pracowników z pokolenia Y.

ZANIM ZWOLNISZ PRACOWNIKA
autor: Magdalena Firgon 2012-12-12Ustanie zatrudnienia
zdjęcie

Wypowiedzenie umowy o pracę to ostateczność. Zanim zwolnisz pracownika upewnij się, że działasz profesjonalnie i rozpatrzyłeś wszelkie inne, dostępne możliwości, spróbuj wyeliminować problem poprzez zastosowanie odpowiedniej (alternatywnej dla zwolnienia) strategii doradztwa i treningu.

bitdefender
stopka UE